نقدی:هتاکان به سپاه پاسداران تفاله های نفاق هستند

محمد رضا نقدی حق نشر عکس ooo
Image caption سخنان تند آقای نقدی ظاهرا واکنشی است به اظهارات محمد رضا خاتمی، برادر رئیس جمهور سابق ایران

محمد رضا نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در تازه ترین اظهاراتش گفته است: "هتاکان به سپاه پاسداران، مزدور و تفاله های نفاق هستند. "

آقای نقدی همچنین گفت: "آیا انتظار دارید این‌گونه افراد هتاک و مزدور از سپاه پاسداران تمجید کنند؟ جواب این سؤال مشخص است. این افراد مزدوران و اجنبی‌هایی هستند که حتماً علیه سپاه پاسداران صحبت می‌کنند و به نهادهای دیگر مقدس نظام اسلامی هجمه وارد می‌کنند."

اظهارات آقای نقدی چند روز پس از اظهارات اخیر محمد رضا خاتمی عضو شورای مرکزی حزب مشارکت و برادر رئیس جمهوری سابق عنوان شده است.

اخیر محمد رضا خاتمی در نامه سرگشاده‌ای به محمد علی جعفری، فرمانده سپاه پاسداران ضمن انتقاد از سخنان او درباره شرایط شرکت محمد خاتمی در انتخابات به وی درباره "خط و نشان کشیدن" برای سیاستمداران هشدار داده بود.

محمد رضا خاتمی در نامه خود خطاب به محمدعلی جعفری، دخالت سپاه پاسداران در امور سیاسی را "خلاف راه" آیت الله خمینی، بنیانگذار جمهوری اسلامی دانست و رفتار او را به "حکومت نظامیان کودتا" تشبیه کرد.

آقای نقدی در ادامه سخنانش گفت: "این فرد هتاک، هم‌ پیاله کسی است که در انتخابات به کشورهای اروپایی مراجعه می‌کند و از دولت‌های استعمارگر و احزاب صهیونیستی و فراماسونر کمک مالی دریافت می‌کند."

آقای نقدی افزوده است: "این فرد از قماش کسی است که در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۸۸ از پادشاه جنایتکار بحرین با اعزام نماینده‌ای به نفع خود کمک مالی دریافت کرد. وی هم پیاله کسی است که با پادشاه عربستان که اکنون کشورش مأمن تمامی دیکتاتوران منطقه شده، برای برگزاری انتخابات در ایران مذاکره کرده و همفکری می‌کند."

آقای نقدی با انتقاد از عدم برخورد با مخالفان حکومت گفت: "ضعف اینجاست که وقتی این افراد، مزدوری کردند و وابستگی خود را نشان داده و این موارد احراز شد، با این‌گونه افراد برخورد نشد و طبیعتاً‌ روی این افراد زیاد می‌شود و این سخنان را مطرح می‌کنند." به گفته رئیس سازمان بسیج مستضعفین "‌این‌گونه افراد عددی نیستند. مردم این مزدوران را شناخته‌اند و آنها تفاله‌های سیاسی نفاق هستند که مردم آنان را کنار زده‌اند و به هیچ‌وجه دیگر به آنان میدان نخواهند داد."

مطالب مرتبط