'پرسپولیس ۹ میلیارد تومان بدهی دارد'

کاشانی حق نشر عکس ISNA
Image caption آقای کاشانی می گوید که تمامی درآمدهای پرسپولیس از بلیت فروشی، حق پخش تلویزیونی و تبلیغات به حساب سازمان لیگ واریز می شود

حبیب کاشانی، سرپرست باشگاه پرسپولیس می گوید طبق آخرین حسابرسی انجام شده، این باشگاه حدود ۹ میلیارد تومان بدهی دارد.

آقای کاشانی روز شنبه در نشست خبری باشگاه پرسپولیس گفت که تمام درآمدهای باشگاه در سه سال گذشته صرف پرداخت بدهی ها شده است، با این همه پرسپولیس هنوز بدهکار است.

او گفت: "متاسفانه تمامی درآمدهایی که ما از بلیت فروشی، حق پخش تلویزیونی و تبلیغات داریم به حساب سازمان لیگ واریز می شود."

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از او خواسته است در نامه ای متعهد به پرداخت بدهی های باشگاه شود، اما او قبول نکرده است.

اسماعیل حسن زاده، سرپرست کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، پنجشنبه گذشته اعلام کرده بود که دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تا پیش از آغاز لیگ برتر باید با طلبکارانشان تسویه حساب کنند و تعهدنامه ای به فدراسیون و سازمان لیگ ارائه کنند، در غیر این صورت حق شرکت در رقابت ها را ندارند.

آقای کاشانی گفت: "من به ایشان گفتم که چنین کاری نخواهم کرد، چرا که دروغ گفتن در هر نوع و شکلی که باشد درست نیست."

او درباره واگذاری سهام باشگاه های پرسپولیس و استقلال گفت که این موضوع فعلا عملیاتی نیست و برای واگذاری این دو باشگاه به مردم باید به دنبال راه‌ حل مناسبی بود.

استیلی: قول قهرمانی نمی دهم

در ادامه این نشست خبری حمید استیلی، سرمربی تیم پرسپولیس هدفش را در فصل آینده قهرمانی در سه جام عنوان کرد، اما گفت قولی برای قهرمانی نمی دهد.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به منتقدانی که کارنامه سرمربیگری او را ضعیف می دانند گفت تمام مراحل مورد نیاز برای رسیدن به جایگاه سرمربی را طی کرده است.

او افزود: "اگر نگاهی به سابقه مربیگری ام داشته باشید، متوجه می شوید که همواره تلاش کرده ام تا تیمم بازی زیبایی به نمایش بگذارد."

آقای استیلی در مورد عملکرد پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات گفت باشگاه تمام توان خود را به کار گرفت اما "طبیعتا برخی از بازیکنان دلخواه خود را نتوانسته ایم جذب کنیم."

به گفته او اولویت در جذب بازیکنان میزان علاقه آن ها به باشگاه بوده است.

سرمربی پرسپولیس علی کریمی را به عنوان کاپیتان اول این تیم معرفی کرد و اضافه کرد که با مشورت کمیته فنی کاپیتان دوم و سوم تیم انتخاب خواهد شد.

کریمی: همه چیز در زمین مشخص خواهد شد

حق نشر عکس fars
Image caption علی کریمی در جواب فتح الله زاده که جاسم کرار را از او بهتر دانسته بود گفته است که همه چیز در زمین مشخص می شود

علی کریمی، کاپیتان تیم پرسپولیس با ابراز خوشحالی از بازگشت دوباره به این تیم گفت: "با شروع مسابقات لیگ می توانیم حرف های زیادی برای گفتن داشته باشیم."

او در مورد پست بازی اش در پرسپولیس گفت با نظر کادر فنی هر جایی که لازم باشد برای تیمش بازی می کند و تلاش می ‌کند مفید باشد.

کریمی در واکنش به صحبت های علی فتح الله زاده، سرپرست باشگاه استقلال که پیش تر جاسم کرار، بازیکن عراقی آبی پوشان تهران را بهتر از او دانسته بود گفت: "به نظر ایشان احترام می گذارم، اما همه چیز در زمین مشخص خواهد شد."

مسابقات فصل جدید لیگ برتر ایران از روز سه شنبه ۱۱ مردادماه (۲ اوت) آغاز می شود و پرسپولیس در اولین مسابقه میزبان تیم ملوان انزلی خواهد بود.

مطالب مرتبط