پخش این فایل در دستگاه شما پشتیبانی نمی شود.

ادامه واکنش‌ها به انتصاب مرتضوی

مدیریت بزرگترین و گسترده ترین نهاد نظام تامین اجتماعی ایران، تبدیل به عرصه ای تازه شده، از کشمکش میان محمود احمدی نژاد، رییس جمهوری و مخالفان او. از همان زمانی که نام سعید مرتضوی، دادستان پیشین تهران و یکی از جنجال برانگیز ترین چهره های پیشین قوه قضائیه، به عنوان یکی از گزینه‌های آقای احمدی نژاد برای ریاست سازمان اجتماعی مطرح شد، مخالفان حتی تهدید کردند که تا استیضاح وزیر کار و رفاه هم پیش خواهند رفت. نام آقای مرتضوی نه فقط یادآور تعطیلی دهها روزنامه و نشریه است، بلکه نام او در کنار ماجرای رسوایی بازداشتگاه کهریزک هم برده می شود. به همین دلیل تعداد مخالفان سعید مرتضوی حتی در میان طرفداران سرسخت حاکمیت هم کم نیست. ولی چرا محمود احمدی نژاد به چنین انتخابی دست زده؟

علیرضا فولادی گزارش می دهد.

تنظیمات مورد نیاز برای تماشای ویدیوها در سایت بی بی سی

توصیه ما به خوانندگان سایت این است که همیشه "میدیا پلیر" خود را به روز کنند و تازه ترین نسخه را داشته باشند تا با تغییرات احتمالی که در فایل های صوتی تصویری بی بی سی داده می شود، مشکلی برای تماشای ویدیوها نداشته باشند.

برای تماشای ویدیوها باید حداقل این نرم افزارها را در رایانه خود نصب کرده باشید:

ویندوز میدیا پلیر نسخه 9

فلش پلیر نسخه 9.0.115.0 برای پخش ویدیوی فرمت h.264

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.