پخش این فایل در دستگاه شما پشتیبانی نمی شود.

گفتگو با جان لیمبرت درباره احتمال موفقیت مذاکرات استانبول

مذاکره کنندگان ارشد اتمی ایران و گروه ۱+۵ پس از وقفه ای طولانی فردا در استانبول گردهم می آیند تا درباره برنامه هسته ای این کشور گفت و گو کنند. مقام های ایرانی و آمریکایی در روزهای گذشته در مصاحبه های مطبوعاتی به بعضی از مواضع خود اشاره کرده بودند. به گفته سعید جلیلی، دبیر شورای امنیت ملی ایران، هیات این کشور پیشنهادهای تازه ای را به استانبول می برد و آمریکا هم از ایران خواسته به طور جدی پاسخگوی نگرانی های جهانی باشد. خشایار جنیدی خبرنگار بی بی سی در واشنگتن در گفت و گو با جان لیمبرت، مدیرکل سابق وزارت امورخارجه آمریکا که و از دیپلمات های ارشد مسوول حوزه ایران که هم اکنون استاد دانشگاه نیروی دریایی آمریکا است درباره احتمال موفقیت مذاکرات پیش رو پرسیده است.

تنظیمات مورد نیاز برای تماشای ویدیوها در سایت بی بی سی

توصیه ما به خوانندگان سایت این است که همیشه "میدیا پلیر" خود را به روز کنند و تازه ترین نسخه را داشته باشند تا با تغییرات احتمالی که در فایل های صوتی تصویری بی بی سی داده می شود، مشکلی برای تماشای ویدیوها نداشته باشند.

برای تماشای ویدیوها باید حداقل این نرم افزارها را در رایانه خود نصب کرده باشید:

ویندوز میدیا پلیر نسخه 9

فلش پلیر نسخه 9.0.115.0 برای پخش ویدیوی فرمت h.264

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.