جنجال بر سر ترانه جدید شاهین نجفی

به روز شده:  12:58 گرينويچ - جمعه 11 مه 2012 - 22 اردیبهشت 1391

مدیا پلیر

نام شاهین نجفی و ترانه تازه اش به نام نقی، این روزها سر زبانهاست. عده ای آن را توهین به مقدسات می دانند و گروهی می گویند ، موسیقی رپ یعنی اعتراض.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

نام شاهین نجفی و ترانه تازه اش به نام نقی، این روزها سر زبانهاست. عده ای آن را توهین به مقدسات می دانند و گروهی می گویند ، موسیقی رپ یعنی اعتراض. کار تا آنجا بالا گرفت که خبرگزاری نیمه دولتی فارس با انتشار فتوایی از آیت الله صافی گلپایگانی، مدعی شده که حکم ارتداد شاهین نجفی صادر شده است.

تنظیمات مورد نیاز برای تماشای ویدیوها در سایت بی بی سی

توصیه ما به خوانندگان سایت این است که همیشه "میدیا پلیر" خود را به روز کنند و تازه ترین نسخه را داشته باشند تا با تغییرات احتمالی که در فایل های صوتی تصویری بی بی سی داده می شود، مشکلی برای تماشای ویدیوها نداشته باشند.

برای تماشای ویدیوها باید حداقل این نرم افزارها را در رایانه خود نصب کرده باشید:

ویندوز میدیا پلیر نسخه 9

فلش پلیر نسخه 9.0.115.0 برای پخش ویدیوی فرمت h.264

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق کلیک صفحه تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.