پخش این فایل در دستگاه شما پشتیبانی نمی شود.

دور تازه تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه ایران

امروز وزیران خارجه اتحادیه اروپا پای سندی را امضا کردند که تمام مبادلات مالی بین کشورهای اروپایی و بانکهای ایرانی را ممنوع می کند، مگر در مواردی که نیازمندیهای حقوق بشری مطرح باشد. البته باید در این موارد هم مبادلات بانکی با اجازه دولتهای اروپایی انجام شود. کشورهای اروپایی همچنین تصمیم گرفتند تا فهرست کالاها و مواد صنعتی که صادراتشان به ایران ممنوع است را بلندتر کنند و فشارها بر صنایع کشتی سازی ایران را افزایش دهند. ولی آیا هدف این فشارها آن طور که دولمتردان ایران می گویند مردم عادی هستند؟ وزیر خارجه بریتانیا در گفتگویی اختصاصی با ما گفت که چنین هدفی در میان نیست ولی متاسف است که به دلیل سیاستهای حاکمیت در ایران، کار به اینجا کشیده. با این اوضاع و احوال تکلیف مذاکرات میان دو طرف چه می شود؟

امیر پایور گزارش می‌دهد.

تنظیمات مورد نیاز برای تماشای ویدیوها در سایت بی بی سی

توصیه ما به خوانندگان سایت این است که همیشه "میدیا پلیر" خود را به روز کنند و تازه ترین نسخه را داشته باشند تا با تغییرات احتمالی که در فایل های صوتی تصویری بی بی سی داده می شود، مشکلی برای تماشای ویدیوها نداشته باشند.

برای تماشای ویدیوها باید حداقل این نرم افزارها را در رایانه خود نصب کرده باشید:

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق کلیک صفحه تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.