انتشار جزئیات تحریم های تازه اتحادیه اروپا علیه ایران

به روز شده:  13:38 گرينويچ - چهارشنبه 17 اکتبر 2012 - 26 مهر 1391

مدیا پلیر

جزییات تازه تحریمهای تازه اتحادیه اروپا علیه صنایع نفتی وبانکی ایران، اعلام شده.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

جزییات تازه تحریمهای تازه اتحادیه اروپا علیه صنایع نفتی وبانکی ایران، اعلام شده. این تحریمها، چند بانک ایرانی یا حتی خارجی را که با ایران معاملات گسترده دارند در بر گرفته اما بانک مرکزی ایران را به طور کامل تحریم نکرده. تحریمهای تازه یک وزیر ایرانی را هم شامل می شود ، مجید نامجو، وزیر نیرو. البته بعضی هم از فهرست تحریمها خارج شده اند، از جمله محمود رضا خاوری، مدیر عامل سابق بانک ملی و محمد جهرمی که در ماجرای پرونده فساد مالی سه هزار میلیارد تومانی نامشان مطرح بود. تحریمهای شرکتهای نفتی ایران، این بار به گاز هم رسیده. حالا که اغلب رهبران غربی فکر می کنند تحریمها تاثیرشان را کرده اند، این دور تازه تحریمها با چه هدفی تنظیم شده ؟ تاثیر این تحریمها بر وضع زندگی در ایران چه خواهد بود؟ گزارش امیر پایور.

تنظیمات مورد نیاز برای تماشای ویدیوها در سایت بی بی سی

توصیه ما به خوانندگان سایت این است که همیشه "میدیا پلیر" خود را به روز کنند و تازه ترین نسخه را داشته باشند تا با تغییرات احتمالی که در فایل های صوتی تصویری بی بی سی داده می شود، مشکلی برای تماشای ویدیوها نداشته باشند.

برای تماشای ویدیوها باید حداقل این نرم افزارها را در رایانه خود نصب کرده باشید:

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق کلیک صفحه کلیک کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.