چند شرکت لبنیاتی ایران: در آستانه اعلام ورشکستگی هستیم

به روز شده:  19:15 گرينويچ - چهارشنبه 17 اکتبر 2012 - 26 مهر 1391

مدیا پلیر

چند شرکت بزرگ لبنیاتی ایران گفته اند که در آستانه اعلام ورشکستگی هستند. دلیلش از یک طرف دشواری دریافت ارز به نرخ دولتی و پرداخت نشدن یارانه تولید به آنهاست و از طرف دیگر قیمت دستوری برای تولیدات آنها که گاهی زیر قیمت تمام شده است.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

چند شرکت بزرگ لبنیاتی ایران گفته اند که در آستانه اعلام ورشکستگی هستند. دلیلش از یک طرف دشواری دریافت ارز به نرخ دولتی و پرداخت نشدن یارانه تولید به آنهاست و از طرف دیگر قیمت دستوری برای تولیدات آنها که گاهی زیر قیمت تمام شده است. موضوعی که نشان از کشیده شدن دشواریهای اقتصادی به کالاهای اساسی دارد و حتی می تواند پیامدهای امنیتی به دنبال داشته باشد. به همین دلیل وزیر صنعت، معدن و تجارت به کمیسیون سیاست خارجی و امنیت ملی مجلس ایران احضار شد تا درباره سیاستهای دولت توضیح بدهد. دولت ایران تاکید کرده که قیمت کالاهای اساسی را با پرداخت ارز دولتی به آنها کنترل می کند، ولی وقتی که جهش قیمتها در سایر عرصه ها دیده می شود، می توان نرخ کالاهای اساسی را از موج گرانی دور نگه داشت؟

گزارش از نگین شیرآقایی.

تنظیمات مورد نیاز برای تماشای ویدیوها در سایت بی بی سی

توصیه ما به خوانندگان سایت این است که همیشه "میدیا پلیر" خود را به روز کنند و تازه ترین نسخه را داشته باشند تا با تغییرات احتمالی که در فایل های صوتی تصویری بی بی سی داده می شود، مشکلی برای تماشای ویدیوها نداشته باشند.

برای تماشای ویدیوها باید حداقل این نرم افزارها را در رایانه خود نصب کرده باشید:

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق کلیک صفحه کلیک کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.