گفت‌وگو با گزارشگر ويژه سازمان ملل درباره حقوق بشر ايران

به روز شده:  20:28 گرينويچ - چهارشنبه 24 اکتبر 2012 - 03 آبان 1391

مدیا پلیر

۹گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد در امور ایران، تا دقایقی دیگر آخرین گزارشش را درباره وضعیت حقوق بشر، به مجمع عمومی سازمان ملل متحد تحویل می دهد و بعد از آن ایران هم فرصت پاسخ دادن به این گزارش را دارد.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

۹گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد در امور ایران، تا دقایقی دیگر آخرین گزارشش را درباره وضعیت حقوق بشر، به مجمع عمومی سازمان ملل متحد تحویل می دهد و بعد از آن ایران هم فرصت پاسخ دادن به این گزارش را دارد. او دراین گزارش ابراز نگرانی کرده که تحریمها، مسئله حقوق بشر در ایران را به حاشیه رانده، چون نگرانی های اقتصادی اولویت بیشتری یافته. بر اساس گزارش احمد شهید، تنها در طول سال گذشته ی میلادی، ۶۷۰ نفر در ایران اعدام شده اند. این باعث شده تا ایران به نسبت جمعیت اش بیشترین تعداد اعدام ها را در جهان داشته باشد.

برای تماشای ویدیوها باید حداقل این نرم افزارها را در رایانه خود نصب کرده باشید:

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق کلیک کلیک صفحه تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.