جنگ سه قوه، لاریجانی ها علیه احمدی نژاد

به روز شده:  19:58 گرينويچ - چهارشنبه 24 اکتبر 2012 - 03 آبان 1391

مدیا پلیر

۹ ماه بیشتر نمانده و معلوم است محمود احمدی نژاد بی سروصدا کنار نخواهد رفت. مواضع تازه رئیس جمهوری ایران او را در تقابل با قوای دیگر قرار داده

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

۹ ماه بیشتر نمانده و معلوم است محمود احمدی نژاد بی سروصدا کنار نخواهد رفت. مواضع تازه رئیس جمهوری ایران او را در تقابل با قوای دیگر قرار داده. بسیاری از کسانی که تا چهار سال پیش کاملا پشت اش بودند، حالا به او پشت کرده اند. با رئیس قوه قضاییه وارد یک دعوای تند رسانه ای شده، سر بازدید از زندان اوین در تهران. در یک ماه آینده هم او باید مقابل مجلس پاسخگو باشد. پاسخگوی مشکلات اقتصادی که او دیگران را مسبب اش خوانده. بعضی معتقدند که آقای احمدی نژاد نگران است مبادا حکومت همه کاسه کوزه های مشکلات کشور را سر او خراب کند و او می خواهد مانع آن بشود.

گزارش از فرزاد کاظم زاده.

برای تماشای ویدیوها باید حداقل این نرم افزارها را در رایانه خود نصب کرده باشید:

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق کلیک کلیک صفحه تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.