جذابیت کم ایران برای سرمایه‌گذاران

به روز شده:  19:27 گرينويچ - دوشنبه 29 اکتبر 2012 - 08 آبان 1391

مدیا پلیر

ایران بین کشورهای جهان کمترین جذابیت را برای سرمایه گذاری دارد. این یکی از یافته های یک نظرسنجی از هزار مدیر مالی شرکتهای متوسط در ۱۴ کشور جهان است.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

ایران بین کشورهای جهان کمترین جذابیت را برای سرمایه گذاری دارد. این یکی از یافته های یک نظرسنجی از هزار مدیر مالی شرکتهای متوسط در ۱۴ کشور جهان است. این نظرسنجی نشان می دهد که بحران بدهی منطقه یورو، کشورهایی مثل یونان و اسپانیا را از نظر خطر سرمایه گذاری هم رتبه کشورهای بی ثبات خاورمیانه کرده. از سوی دیگر چین، آمریکا، برزیل و هند مقصد اول سرمایه گذاری برای شرکتهای متوسط هستند. گفتگویی داریم با مدیر کل بی دی او، پنجمین شبکه بزرگ شرکت های حسابداری در دنیا، که این نظر سنجی تازه را منتشر کرده.

گزارش از امیر پایور.

برای تماشای ویدیوها باید حداقل این نرم افزارها را در رایانه خود نصب کرده باشید:

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق کلیک صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.