طرح سوال مجلس از احمدی نژاد برای دومین بار

به روز شده:  19:23 گرينويچ - 04 نوامبر 2012 - 14 آبان 1391

مدیا پلیر

تا سال پیش هیچ گاه هیچ رییس جمهوری در جمهوری اسلامی ایران، برای دادن جواب به سئوال رسمی مجلس احضار نشده بود.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

تا سال پیش هیچ گاه هیچ رییس جمهوری در جمهوری اسلامی ایران، برای دادن جواب به سئوال رسمی مجلس احضار نشده بود. اما در کمتر از یک سال ، مجلس نهم دوبار محمود احمدی نژاد را برای پاسخ به مجلس کشانده. این بار مجلس می خواهد رییس جمهوری درباره بحران ارز توضیح دهد، درمجموع مجلس می خواهد بداند که ندانم کاری های اقتصادی دولت چیست. هفتاد وهفت نفر موافقند اما طرح مخالفانی دارد، ازجمله چهره های شناخته شده ای که چندان با احمدی نژاد آبشان دریک جو هم نمی رود ، مثل احمدی توکلی، که می گوید این کار بازار نابه سامان را بی سامان می کند. عده ای هم می گویند سوال از رئیس جمهور خلاف خواست رهبر است که همین سه روز پیش از قوای سه گانه خواسته بود اختلافاتشان را علنی نکنند. طرح سوال از رئیس جمهور را را از دو جنبه بررسی می کنیم، از جنبه سیاسی و از جنبه اقتصادی ،

گزارش از مجید خیامدار.

برای تماشای ویدیوها باید حداقل این نرم افزارها را در رایانه خود نصب کرده باشید:

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق کلیک صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.