بزرگترین رزمایش دفاع هوایی در جنوب و شرق ایران

به روز شده:  19:49 گرينويچ - دوشنبه 12 نوامبر 2012 - 22 آبان 1391

مدیا پلیر

نهصد کیلومتر از شمال تا جنوب و هزار کیلومتر از شرق تا مرکز ایران محدوده تمرین نبرد با دشمنی فرضی است که جمهوری اسلامی را تهدید می کند.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

نهصد کیلومتر از شمال تا جنوب و هزار کیلومتر از شرق تا مرکز ایران محدوده تمرین نبرد با دشمنی فرضی است که جمهوری اسلامی را تهدید می کند. این مانور که "مدافعان آسمان ولایت چهار" نام گذاری شده توان دفاع هوایی و ضد هوایی ایران را محک می زند و به منطقه و جهان قابلیتهای رزمی ارتش، سپاه پاسداران و نیروهای بسیج را نشان می دهد. آنهم درست در روزهایی که مقامهای نظامی ایران می گویند با شلیک به طرف یک هواپیمای بدون خلبان آمریکایی در آسمان خلیج فارس، ثابت کرده اند که با کسی شوخی ندارند. قابلیتهای نیروی هوایی و دفاع موشکی ایران چقدر است و پیام این رزمایش چیست؟

گزارش از مهرزاد کهن روز.

برای تماشای ویدیوها باید حداقل این نرم افزارها را در رایانه خود نصب کرده باشید:

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق کلیک صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.