نقش رسانه‌های مجازی در واکنش مقام‌های ایران به مرگ ستار بهشتی

به روز شده:  11:19 گرينويچ - چهارشنبه 14 نوامبر 2012 - 24 آبان 1391

مدیا پلیر

ارزیابی حسین باستانی درباره نقش رسانه‌های مجازی و شبکه های اجتماعی در "وادار کردن" مقام‌های جمهوری اسلامی به پاسخگویی درباره مرگ ستار بهشتی، وبلاگ نویس بازداشتی در ایران.

بشنویدmp3

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

ستار بهشتی به اتهام "اقدام علیه امنیت ملی از طریق فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و فیس‌بوک" بازداشت شده بود این وبلاگ نویس چند روز بعد از دستگیری درگذشت

در ادامه واکنشها به مرگ ستار بهشتی، وبلاگ نویس بازداشتی در ایران، عباس جعفری دولت آبادی، دادستان تهران گفته است چند نفر در این ارتباط بازداشت شده اند و احمد رضا رادان، جانشین فرمانده ی نیروهای انتظامی هم گفته که پلیس از این اتفاق متاسف است.

در این میان بسیاری به نقش رسانه‌های مجازی و شبکه های اجتماعی در "وادار کردن" مقام‌های جمهوری اسلامی به پاسخگویی در این زمینه اشاره می‌کنند.

تحلیل حسین باستانی، تحلیلگر مسایل ایران در بی بی سی فارسی را در همین زمینه بشنوید در گفتگو با برنامه کلیک چشم انداز بامدادی رادیوی بی بی سی.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.