وزارت اطلاعات ایران و مخالفان خارج از کشور حکومت

به روز شده:  20:19 گرينويچ - دوشنبه 19 نوامبر 2012 - 29 آبان 1391

مدیا پلیر

وزارت اطلاعات ایران می‌گوید سازمانهای جاسوسی آمریکا تلاش کرده اند مخالفان حکومت ایران را در خارج از کشور متحد کنند. در گزارشی که این وزارتخانه در سایتش منتشر کرده، ادعا شده نشست‌هایی به همین هدف در پاریس و لندن برگزار شده که با نفوذ محمدرضا مدحی، مأمور وز

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

وزارت اطلاعات ایران می‌گوید سازمانهای جاسوسی آمریکا تلاش کرده اند مخالفان حکومت ایران را در خارج از کشور متحد کنند. در گزارشی که این وزارتخانه در سایتش منتشر کرده، ادعا شده نشست‌هایی به همین هدف در پاریس و لندن برگزار شده که با نفوذ محمدرضا مدحی، مأمور وزارت اطلاعات بین مخالفان، این نشست‌ها به نتیجه نرسیده. علاوه بر این به نشستهایی هم که در چند ماه اخیر با عنوان اتحاد برای دموکراسی در ایران برگزار می شود، اشاره شده.

نعیمه نامجو گزارش می دهد.


ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.