نماینده مجلس ایران: اعتصاب غذای نسرین ستوده را پیگیری می‌کنیم

به روز شده:  19:55 گرينويچ - دوشنبه 03 دسامبر 2012 - 13 آذر 1391

مدیا پلیر

نسرین ستوده. فعال حقوق مدنی، وکیل دادگستری و مادر. سالها وکالت کسانی را برعهده داشت که فعال اجتماعی بوده اند و کودکانی که قربانی خشونت شده اند

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

نسرین ستوده. فعال حقوق مدنی، وکیل دادگستری و مادر. سالها وکالت کسانی را برعهده داشت که فعال اجتماعی بوده اند و کودکانی که قربانی خشونت شده اند. بیش از دو سال است که در زندان اوین به سر می برد و حالا برای رسیدن به خواسته اش جسم خود را ابزار اعتراض کرده است. اعتصاب غذای او فعالان حقوق بشر را در داخل و خارج از ایران نگران کرده است. بسیاری از کشورها از آمریکا گرفته تا کشورهای اتحادیه اروپا خواهان آزادی او هستند. حالا نمایندگان مجلس ایران هم گفته اند هیئتی را به زندان اوین می فرستند تا شاید با او ملاقات کنند.

رعنا رحیم پور گزارش میدهد.


ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.