ادغامی که پدافند غیرعامل ایران را 'تضعیف می‌کند'

به روز شده:  11:16 گرينويچ - سه شنبه 11 دسامبر 2012 - 21 آذر 1391

مدیا پلیر

علی لاریجانی، رئیس مجلس ایران گفته است که با توجه به تهدیدات سایبری، ادغام دو وزارتخانه راه و شهرسازی و ارتباطات و فناوری اطلاعات به مصلحت نیست و باعث تضعیف پدافندغیرعامل در کشور می‌شود. گزارش رادیویی محمد امینی.

بشنویدmp3

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

علی لاریجانی

رئیس مجلس ایران از طرح ادغام دو وزارتخانه راه و شهرسازی و ارتباطات و فن آوری اطلاعات انتقاد کرده است

علی لاریجانی، رئیس مجلس ایران گفته است که با توجه به تهدیدات سایبری، ادغام دو وزارتخانه راه و شهرسازی و ارتباطات و فناوری اطلاعات به مصلحت نیست و باعث تضعیف پدافندغیرعامل در کشور می‌شود.

آقای لاریجانی روز دوشنبه ۲۰ آذر، ۱۰ دسامبر گفت که نباید وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که مرتبط با بحث‌های سایبری است با وزارتخانه غیرمرتبط (وزارت راه و شهرسازی) ادغام شود.

هفته گذشته محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهوری ایران، رضا تقی‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را برکنار و علی نیکزاد، وزیر راه و شهرسازی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست وزارت ارتباطات منصوب کرد.

آقای نیکزاد پس از این انتصاب، از برنامه دولت برای ادغام وزارتخانه‌های "راه و شهرسازی" و "ارتباطات و فناوری اطلاعات" و تشکیل وزارت امور زیربنایی خبر داد.

گزارش رادیویی محمد امینی را درباره این موضوع بشنوید.

این گزارش در کلیک برنامه چشم انداز بامدادی سه شنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۱ پخش شده است.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.