واگذاری اموال سپاه پاسداران: احمدی نژاد به دنبال چیست؟

به روز شده:  15:36 گرينويچ - شنبه 15 دسامبر 2012 - 25 آذر 1391

مدیا پلیر

محمود احمدي نژاد با تاکید بر اینکه سپاه پاسداران اموال و زمين هاي فراواني در تهران و شهرهاي مختلف در اختيار دارد، از سپاه خواسته بخشی از این اموال را برای کمک به اقتصاد کشور، واگذار کند. از محمد امینی پرسیده ایم معنای این اقدام چیست؟

بشنویدmp3

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

در سال های گذشته فراز و فرودهای زیادی در رابطه میان محمود احمدی نژاد و فرماندهان سپاه وجود داشته است

محمود احمدی نژاد رییس جمهور ایران ضمن دفاغ از عملکرد اقتصادی دولتش، از سپاه پاسداران خواسته است تا بخشی از اموال متعلق به این نهاد نظامی را برای کمک به اقتصاد کشور، واگذار کند.

آقای احمدی نژاد که در همایش فرماندهان و مدیران قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه پاسداران صحبت می کرد، با تاکید بر اینکه سپاه پاسداران اموال و زمین های فراوانی در تهران و شهرهای مختلف در اختیار دارد، گفت این نهاد می تواند بخشی از اموالش را تبدیل کرده و مورد استفاده قرار دهد.

در برنامه کلیک چشم انداز بامدادی رادیو بی بی سی ، با محمد امینی که مسایل امنیتی و نظامی ایران را پیگیری می کند گفتگو کرده ایم و از او پرسیده‌ایم که معنای این درخواست آقای احمدی نژاد از سپاه چیست؟

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.