ادامه کشمکش بر سر نقش هاشمی رفسنجانی در سیاست ایران

به روز شده:  20:06 گرينويچ - چهارشنبه 26 دسامبر 2012 - 06 دی 1391

مدیا پلیر

شاه کلید فتنه برای فتنه ای دیگر شال و کلاه کرده است. این خلاصه اتهامی است که حمید رسایی، نماینده طرفدار دولت در مجلس ایران، علیه خانواده اکبر هاشمی رفسنجانی مطرح کرده است.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

شاه کلید فتنه برای فتنه ای دیگر شال و کلاه کرده است. این خلاصه اتهامی است که حمید رسایی، نماینده طرفدار دولت در مجلس ایران، علیه خانواده اکبر هاشمی رفسنجانی مطرح کرده است. خلاصه جواب خانواده هاشمی رفسنجانی هم این است: افرادی فریب خورده یا نادان این اتهام ها را مطرح می کنند و خانواده هاشمی رفسنجانی به ولایت فقیه معتقد است. چرا تنش های سیاسی بار دیگر دامن خانواده هاشمی رفسنجانی را گرفته؟ آیا مردی که تصور می شود از قافله قدرت در حاکمیت بازمانده، می خواهد یا می تواند بر انتخابات بعدی ریاست جمهوری تاثیر گذار باشد؟

ندا سانیچ گزارش می دهد.


ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.