پاسخ هاشمی رفسنجانی در مجلس: نزاع افراط و میانه‌روی در جمهوری اسلامی؟

به روز شده:  14:26 گرينويچ - پنج شنبه 27 دسامبر 2012 - 07 دی 1391

مدیا پلیر

دیروز بخشی از جواب خانواده اکبر هاشمی رفسنجانی به نطق حمید رسایی از نمایندگان طرفدار دولت ایران در مجلس خوانده شد. آوا بامداد در برنامه چشم انداز بامدادی رادیو بی بی سی نظر مرتضی کاظمیان ، روزنامه نگار و فعال ملی-مذهبی را در این مورد جویا شده است.

بشنویدmp3

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

آقای رفسنجانی از سوی حمید رسایی در مجلس متهم به قدرت طلبی و همراهی با دشمن شده است

حمید رسایی، نماینده حامی دولت در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس ایران، یک بار دیگر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را متهم به قدرت طلبی و همراهی با دشمن کرد.

در همین جلسه همچنین بخشی از جواب خانواده آقای رفسنجانی به نطق هفته گذشته آقای رسایی هم خوانده شد که در آن گفته شده است که این اتهام ها را افرادی "فریب خورده یا نادان" مطرح می کنند.

در همین رابطه آوا بامداد در برنامه کلیک چشم انداز بامدادی رادیو بی بی سی گفتگویی کرده با مرتضی کاظمیان ، روزنامه نگار و فعال ملی-مذهبی و ارزیابی او را از مضمون نامه خانواده آقای هاشمی رفسنجانی جویا شده است.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.