احمدی‌نژاد و سپاه؛ رابطه‌ای که شکرآب شد

به روز شده:  14:56 گرينويچ - دوشنبه 31 دسامبر 2012 - 11 دی 1391

مدیا پلیر

محمد کوثری، نماینده مجلس و از چهره های شناخته شده سپاه، می گوید، یکی دوهفته بعد از انتخابات سال ۸۸، رییس جمهوری با سپاه مشکل پیدا کرده.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

محمود احمدی نژاد با سپاه مشکل دارد، این را یکی از فرماندهان با سابقه سپاه گفته که حالا عضو کمسیون امنیت ملی مجلس است. محمد کوثری، از چهره های شناخته شده سپاه، می گوید، یکی دوهفته بعد از انتخابات سال ۸۸، رییس جمهوری با سپاه مشکل پیدا کرده اما دقیق روشن نمی کند، سرچه. او از اینکه محمود احمدی نژاد بعضی وزرا، با سابقه فعالیت در سپاه را کنار گذاشته یا به سپاهیان سابق وزارتخانه نداده، انتقاد کرده. او همچنین درباره انتقاد اخیر محمود احمدی نژاد از ثروت سپاه گفته: سپاه با شخص رهبری در تماس است و به دولت جواب نمی دهد. اما سوال اینجاست که این اختلاف از کی ایجاد شده وسر چیست؟ چطور است که حالا در آخرین ماههای ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد روشنتر از قبل شده؟

مسعود آذر نگاهی کرده به سابقه اختلاف محمود احمدی نژاد و سپاه:

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق کلیک صفحه تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.