امام‌زاده‌ها در ایران: منبع درآمد یا موجب وهن دین؟

به روز شده:  12:34 گرينويچ - جمعه 04 ژانويه 2013 - 15 دی 1391

مدیا پلیر

دو نماینده مجلس ایران با انتقاد از عدم برخورد مسئولان سازمان اوقاف و امور خیریه با "امام‌زاده های بدون شجره نامه"، از پی گیری طرح تحقیق و تفحص از این سازمان خبر داده‌اند. گزارشی بشنوید در باره همین موضوع از برنامه چشم‌انداز بامدادی رادیو بی بی سی.

بشنویدmp3

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

نمایندگان مایلند سازمان اوقاف توضیح بدهد در ایران در ابتدای پیروزی انقلاب چند امام زاده وجود داشته و اکنون چند امام زاده‌؟

دو نماینده مجلس ایران با انتقاد از عدم برخورد مسئولان سازمان اوقاف و امور خیریه با "امام زاده های بدون شجره نامه"، از پی گیری طرح تحقیق و تفحص از این سازمان خبر داده‌اند.

غلامعلی جعفرزاده‌ ایمن‌آبادی نماینده رشت، در همین ارتباط به باشگاه خبرنگاران جوان وابسته به رادیو و تلویزیون دولتی ایران گفته است که سازمان اوقاف "هیچ برنامه‌ ای" برای "رفع ابهامات" در مورد عملکرد خود نداشته و چاره ای جز تحقیق و تفحص از آن وجود ندارد.

گزارشی که می‌شنوید درباره همین موضوع از برنامه کلیک چشم‌انداز بامدادی رادیو بی بی سی پخش شده است.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.