تاکید رهبر ایران بر 'سرسپرده نظام' بودن نامزدهای انتخابات

به روز شده:  20:28 گرينويچ - سه شنبه 08 ژانويه 2013 - 19 دی 1391

مدیا پلیر

انتخابات همیشه سالم بوده، این جان کلام آیت الله علی خامنه‌ای در آستانه انتخاباتی است که بسیاری برای شرکت در آن تردید دارند. در پی انتخابات پر ماجرای سال ۸۸، حالا رهبر ایران می‌گوید، کسانی که در آن انتخابات غیرقانونی عمل کردند، خودشان به دردسر افتادند.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

انتخابات همیشه سالم بوده، این جان کلام آیت الله علی خامنه‌ای در آستانه انتخاباتی است که بسیاری برای شرکت در آن تردید دارند. در پی انتخابات پر ماجرای سال ۸۸، حالا رهبر ایران می‌گوید، کسانی که در آن انتخابات غیرقانونی عمل کردند، خودشان به دردسر افتادند. اشاره‌ای به اصلاح طلبانی که اعتراض کردند. چند ماهی است که بحث شرکت کردن یا نکردن اصلاح طلبان در انتخاباتِ پیشِ رو مطرح است، حتی شرط هایی هم گذاشته شده، که یکی از آنها برگزاری سالم انتخابات است. حالا سئوال اینجاست که آیا حرف های امروز آیت الله خامنه ای جواب آن عده از اصلاح طلبان است؟ کسانی که رهبر ایران گفته باید وابسته و دلبسته به نظام باشند تا بتوانند در انتخابات شرکت کنند چه کسانی هستند؟ آیا هیچ طیفی از اصلاح طلبان جزو این گروه می شوند؟

پناه فرهادبهمن گزارش می‌دهد:

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحهتماس با ماپیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.