همایش انتخاباتی اصلاح‌طلبان برگزار نمی‌شود

به روز شده:  21:59 گرينويچ - 13 ژانويه 2013 - 24 دی 1391

مدیا پلیر

اصلاح طلبان تصمیم گرفته اند که همایش انتخاباتی شان را برگزار نکنند.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

اصلاح طلبان تصمیم گرفته اند که همایش انتخاباتی شان را برگزار نکنند. نه تنها شروطی که برای شرکت در انتخابات گذاشته اند، نشانه ای از تحقق ندیده، که حالا می گویند، نیروهای امنیتی برای همایش شان شروط سختی هم گذاشته اند. از طرف دیگر، مصطفی تاجزاده از چهره های مطرح اصلاح طلبان در نامه ای از درون زندان گفته، لاف آزاد بودن انتخابات با گاف برگزاری انتخابات یک اسبه افشاء می شود. او گفته اصلاح طلبان هنوز هم انتخاب اول مردمند. سئوال اینجاست که شش ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری آیا برای رای دهندگان، حضور یا غیبت اصلاح طلبان اهمیتی دارد؟ و اگر اصلاح طلبان دراین انتخابات نباشند، چه گروههایی هستند؟ نگین شیرآقایی در گزارشش خواهد گفت که تنها اصلاح طلبان نیستند که حضورشان درانتخابات آینده، مه آلود است ،حتی بعضی از اصولگرایان هم نمی توانند خوابش را ببینند.

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.