سخنرانی محمود احمدی‌نژاد در مجلس

به روز شده:  20:03 گرينويچ - چهارشنبه 16 ژانويه 2013 - 27 دی 1391

مدیا پلیر

آنطور که بعضی نمایندگان مجلس ایران انتظارش را داشتند یا نگرانش بودند سخنرانی رییس جمهوری ترسناک نبود. محمود احمدی نژاد با لحنی نرمتر از سخنرانی قبلیش صحبت کرد.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

آنطور که بعضی نمایندگان مجلس ایران انتظارش را داشتند یا نگرانش بودند سخنرانی رییس جمهوری ترسناک نبود. محمود احمدی نژاد با لحنی نرمتر از سخنرانی قبلیش صحبت کرد. او از عملکرد دولتش دفاع کرد، تحریمهایی را که از مدتها پیش بیفایده خوانده بود دلیل اصلی مشکلات اقتصادی کشور دانست و گفت به جای دور زدن تحریمها باید فاز دوم طرح هدفمندی یارانه ها را اجرا کرد. او وعده هایی هم داد. از جمله دادن جنگلها به دامداران. حتی پاتکی هم به بعضی انتقادها زد و گفت حرفهایش تبلیغات انتخاباتی نیست. اما پس از سخنرانی منتظر سوال و جواب نشد و مجلس را ترک کرد.

گزارش از مجید خیام دار.

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.