برتری مصلحت بر حقیقت در جمهوری اسلامی؟

به روز شده:  11:58 گرينويچ - شنبه 02 فوريه 2013 - 14 بهمن 1391

مدیا پلیر

مصطفی پور محمدی رییس سازمان بازرسی کل ایران گفته است به بعضی پرونده های حساس فساد مالی در جمهوری اسلامی ایران رسیدگی نمی‌شود چون به گفته او باعث ایجاد فتنه بزرگتری می شود و به صلاح کشور نیست. گزارش رادیویی محمد امینی درباره این موضوع را بشنوید.

بشنویدmp3

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

سخنان آقای پورمحمدی به پیچیدگی کلاف سردرگم پرونده های حساس فساد مالی در جمهوری اسلامی ایران افزوده است

مصطفی پور محمدی رییس سازمان بازرسی کل ایران گفته است به بعضی پرونده های حساس فساد مالی در جمهوری اسلامی ایران رسیدگی نمی‌شود چون به گفته او باعث ایجاد فتنه بزرگتری می شود و به صلاح کشور نیست.

فاش شدن اختلاس سه هزار میلیارد تومانی در سیستم بانکی ایران که به مطرح شدن نام شماری از نزدیکان محمود احمدی نژاد، رییس جمهوری، هم منجر شد، اختلاف هایی در بین مسئولان حکومت ایران ایجاد کرده است.

اکنون و آنگونه که محمد امینی در گزارشی که در برنامه کلیک چشم انداز بامدادی رادیو بی بی سی پخش شده است می‌گوید، سخنان آقای پورمحمدی به پیچیدگی این کلاف سردرگم افزوده است.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.