احمدی نژاد برادران لاریجانی را به فساد اقتصادی متهم کرد

به روز شده:  19:54 گرينويچ - 03 فوريه 2013 - 15 بهمن 1391

مدیا پلیر

عبدالرضا شیخ الاسلامی، وزیر تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی ایران در جلسه استیضاح مجلس از کار برکنار شد. جلسه استیضاح وزیر تبدیل شد به محلی برای تنشی بی سابقه و صریح بین محمود احمدی نژاد و علی لاریجانی رییس مجلس.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

عبدالرضا شیخ الاسلامی، وزیر تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی ایران در جلسه استیضاح مجلس از کار برکنار شد. جلسه استیضاح وزیر تبدیل شد به محلی برای تنشی بی سابقه و صریح بین محمود احمدی نژاد و علی لاریجانی رییس مجلس. در این جلسه آقای احمدی نژاد با پخش نواری گزیده ای از مکالمه های فاضل لاریجانی - برادر رئیس مجلس ، با سعید مرتضوی، برادران لاریجانی را به فساد مالی و سو استفاده از قدرت متهم کرد. علی لاریجانی هم در جواب گفت، فرهنگ " بگم بگم" که آقای احمدی نژاد به کار می گیرد، کاری اخلاقی نیست.


ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.