سفر رئیس جمهوری ایران به مصر

به روز شده:  21:32 گرينويچ - سه شنبه 05 فوريه 2013 - 17 بهمن 1391

مدیا پلیر

برای اولین بار بعد از انقلاب اسلامی یک رئیس دولت ایران به مصر سفر کرده. در بدو ورود، محمد مرسی، رئیس جمهوری مصر، از آقای احمدی نژاد استقبال کرد.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

برای اولین بار بعد از انقلاب اسلامی یک رئیس دولت ایران به مصر سفر کرده. در بدو ورود، محمد مرسی، رئیس جمهوری مصر، از آقای احمدی نژاد استقبال کرد. آقای احمدی نژاد برای شرکت در نشست سران سازمان همکاری اسلامی به مصر رفته ولی این سفر بیشتر تحت تاثیر رابطه ایران و مصر قرار گرفته است. بعضی از سلفی های مصر با سفر آقای احمدی نژاد به این کشور مخالفت کرده اند. آنطور که حسیب عمار می گوید دیدار آقای احمدی نژاد، به عنوان رئیس جمهوری یک کشور شیعه، با مقامهای دانشگاه الازهر، از عالی ترین مراکز دینی اهل سنت، هم بسیار خبر ساز شده است.


ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.