طلاهای غنایی در ایران چه می‌کنند؟

به روز شده:  20:24 گرينويچ - دوشنبه 11 فوريه 2013 - 23 بهمن 1391

مدیا پلیر

ماه گذشته بود که ترکیه یک محموله یک و نیم تنی طلا را در میان بار یک هواپیمای مسافربری کشف کرد. محموله ای از غنا و ظاهرا به مقصد ایران. حالا رئیس جمهوری غنا دستور تحقیق درباره این محموله احتمالا قاچاق را داده است.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

ماه گذشته بود که ترکیه یک محموله یک و نیم تنی طلا را در میان بار یک هواپیمای مسافربری کشف کرد. محموله ای از غنا و ظاهرا به مقصد ایران. حالا رئیس جمهوری غنا دستور تحقیق درباره این محموله احتمالا قاچاق را داده است. وزیر دارایی غنا می گوید یک شرکت خصوصی ممکن است در این قاچاق دست داشته باشد. جامعه جهانی مقامات غنا را متهم کرده اند به ایران در دور زدن تحریم ها کمک می کند. دسترسی ایران به سیستم بانکی جهانی برای مبادلات ارزی محدود شده است. ایران برای رفع این محدودیت ها به خرید و فروش طلا روی آورده که حالا به نظر می آید تحریم های جدید آمریکا این تجارت تازه را هم هدف قرار داده.

جزییات بیشتر را در گزارش کسری ناجی ببینیم.

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.