'سردار حسن شاطری' که بود؟

به روز شده:  14:55 گرينويچ - پنج شنبه 14 فوريه 2013 - 26 بهمن 1391

مدیا پلیر

رئیس ستاد بازسازی ایران در جنوب لبنان، توسط مردان مسلح درسوریه به قتل رسیده است. نازنین جاوید در برنامه چشم انداز بامدادی رادیو بی بی سی از مهرداد فرهمند خبرنگار بی بی سی فارسی در بیروت درباره جزییات ترور آقای شاطری و سابقه او پرسیده است.

بشنویدmp3

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

رئیس ستاد بازسازی ایران در جنوب لبنان، توسط مردان مسلح درسوریه به قتل رسیده است.

خبر کشته شدن حسن شاطری که در لبنان بیشتر با نام حسام خوشنویس شناخته می‌شود، ابتدا توسط خبرگزاری های ایران منتشر شد، ساعاتی بعد سفارت ایران در لبنان هم این خبررا تائید کرد، و سپاه پاسداران ایران نیز امروز خبر ترور یکی از اعضای ارشد این سپاه در لبنان را تایید و زمان تشییع جنازه او را اعلام کرده است.

وظیفه ستاد بازسازی جنوب لبنان که آقای شاطری ریاست آن را بر عهده داشت، اجرای طرح های بازسازی در جنوب با استفاده از کمک های مالی ایران است.

نازنین جاوید در برنامه کلیک چشم انداز بامدادی رادیو بی بی سی از مهرداد فرهمند خبرنگار بی بی سی فارسی در بیروت درباره جزییات ترور آقای شاطری و سابقه او پرسیده است.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.