اما و اگرهای حضور خاتمی در انتخابات ایران

به روز شده:  19:46 گرينويچ - 10 مارس 2013 - 20 اسفند 1391

مدیا پلیر

بعضی معتقدند حکومت ممکن است بخواهد اصلاح طلبان برای گرم شدن تنور انتخابات به بازی گرفته شوند اما نه در سطح چهره ای شناخته شده. شانس خاتمی برای ورود به این انتخابات چقدر است؟

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

اصلاح طلبان در انتخابات آینده ریاست جمهوری ایران بیایند یا نیایند، یک بحث است، اینکه چطور بیایند بحثی دیگر. بسیاری از کسانی که معتقد به حضور اصلاح طلبان در انتخابات هستند می گویند، آنها باید با چهره ای شناخته شده در سطح شخص محمد خاتمی وارد انتخابات شوند. اما مسئله آن طرف هم هست، اینکه حکومت حاضر است اصلاح طلبان را در چه سطحی در انتخابات ریاست جمهوری قبول کند. بعضی معتقدند حکومت ممکن است بخواهد اصلاح طلبان برای گرم شدن تنور انتخابات به بازی گرفته شوند اما نه در سطح چهره ای شناخته شده. شانس خاتمی برای ورود به این انتخابات چقدر است؟

گزارش از مسعود آذر.


ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.