انتقاد جواد لاریجانی از احمد شهید در نشست شورای حقوق بشر

به روز شده:  20:01 گرينويچ - دوشنبه 11 مارس 2013 - 21 اسفند 1391

مدیا پلیر

فهرست سیاهی که در آن اتحادیه اروپا نام عده ای از عالی ترین مقامهای حکومتی ایران را به اتهام نقض حقوق بشر گذاشته، بلند تر شد.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

فهرست سیاهی که در آن اتحادیه اروپا نام عده ای از عالی ترین مقامهای حکومتی ایران را به اتهام نقض حقوق بشر گذاشته، بلند تر شد. وزیران خارجه ۲۷ کشور اروپایی در بروکسل بلژیک، علاوه بر اضافه کردن نام ۹ نفر دیگر به این فهرست، تحریمهایی را تمدید کردند که سال گذشته به دلیل کارنامه حقوق بشری ایران وضع شده بود. در ژنو سوئیس هم شورای حقوق بشر سازمان ملل وضعیت ایران را به بحث گذاشت. احمد شهید گزارشگر ویژه سازمان ملل گفت عملکرد ایران، مایه نگرانی جدی است. ولی محمد جواد لاریجانی که ایران را در این شورا نمایندگی می کند گزارش احمد شهید را جانبدارنه خواند و گفت که او سطح خود را در حد یک مخالف حکومت ایران تقلیل داده.

گزارش از کسری ناجی

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.