تشدید کنترل اینترنت برای زیر نظر گرفتن تبادل اطلاعات

به روز شده:  21:25 گرينويچ - سه شنبه 12 مارس 2013 - 22 اسفند 1391

مدیا پلیر

پیشرفته ترین ابزارهای جاسوسی اینترنتی توسط چند شرکت بین المللی در اختیار کشورهایی قرار گرفته که در سرکوب حرکتهای مدنی

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

پیشرفته ترین ابزارهای جاسوسی اینترنتی توسط چند شرکت بین المللی در اختیار کشورهایی قرار گرفته که در سرکوب حرکتهای مدنی، محدود کردن آزادی بیان و تعقیب فعالان حقوق بشر مقامهای اول تا پنجم را به دست آورده اند. این حرف اصلی تازه ترین ارزیابی سازمان گزارشگران بدون مرز است که می گوید حکومتهایی مثل ایران، سوریه، چین، بحرین و ویتنام برای بستن دهانها و شکستن قلمها از مدرن ترین فناوری روز بهره می گیرند. فناوری ای که شرکتهایی سودجو به عنوان مزدروان عصر دیجیتال در اختیار حکومتهای سرکوبگر با کارنامه سیاه حقوق بشری قرار داده اند. ولی جاسوسی اینترنتی با نیت محدود کردن دسترسی افراد به اطلاعات آزاد و ردگیری روزنامه نگاران، فعالان سیاسی و منتقدان حکومت چگونه انجام می شود؟

کسری ناجی گزارش می دهد.

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.