هاشمی رفسنجانی: عده ای دست از حمايت از اين بليه برنمی‌دارند

به روز شده:  04:53 گرينويچ - پنج شنبه 14 مارس 2013 - 24 اسفند 1391

مدیا پلیر

اکبر هاشمی رفسنجانی، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران از کسانی که او می گوید از یک جریان خاص حمایت می کنند و حاضر به پذیرش خطا و اشتباه خود نیستند انتقاد کرده است. گفتگو با احمد سلامتیان، تحلیلگر سیاسی مقیم پاریس را درباره این سخنان بشنوید.

بشنویدmp3

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

آقای رفسنجانی از چندی پیش مدافع طرح تشکیل "دولت وحدت ملی" با حضور نمایندگان جریان‌های سیاسی مختلف مدافع جمهوری اسلامی بوده است

اکبر هاشمی رفسنجانی، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران از کسانی که او می گوید از یک جریان خاص حمایت می کنند و حاضر به پذیرش خطا و اشتباه خود نیستند انتقاد کرده است

آقای رفسنجانی از "جریانات مشکوک و افراطی" نام برد که به گفته او متخصص تخریب دستاوردهای سه دهه گذشته جمهوری اسلامی هستند و افزود: "عجیب است که بعضی از شخصیت‌ها، اعم از روحانی و غیرروحانی، خام این جریان و تفکر شدند و آن‌چنان مورد حمایت قرار دادند که اکنون به‌رغم فهم اشتباهات گذشته، روی بازگشت و اعتراف به خطا و اشتباه را ندارند و از این بلیه همچنان حمایت می کنند."

برای بررسی بیشتر این خبر، جلال فرهنگ گفتگویی کرده با احمد سلامتیان، تحلیلگر سیاسی مقیم پاریس و نخست از او پرسیده است که مخاطب آقای هاشمی رفسنجانی چه شخص یا اشخاصی هستند؟

این گفتگو در برنامه کلیک چشم انداز بامدادی رادیو بی بی سی پخش شده است.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.