توضیح ضروری درباره صفحات و آگهی‌های جعلی منسوب به بی‌بی‌سی

به روز شده:  14:00 گرينويچ - جمعه 15 مارس 2013 - 25 اسفند 1391

مدیا پلیر

به تازگی صفحات تقلبی متعددی در فیس‌بوک، به نام کارکنان بی‌بی‌سی فارسی یا با عنوان برنامه‌های مختلف این شبکه راه‌اندازی شده است. برای برقراری ارتباط با ما در شبکه‌های اجتماعی، به این نکات توجه کنید.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

به تازگی صفحات تقلبی متعددی در فیس‌بوک، به نام کارکنان بی‌بی‌سی فارسی یا با عنوان برنامه‌های مختلف این شبکه راه‌اندازی شده است. برای برقراری ارتباط با ما در شبکه‌های اجتماعی، به این نکات توجه کنید:

- لینک صفحات و حساب­‌های کاربری اصلی بی‌بی‌سی فارسی در شبکه‌های اجتماعی از قبیل کلیک فیس‌بوک، کلیک توییتر و کلیک گوگل‌پلاس را می‌توانید در کلیک صفحه اصلی وب‌سایت فارسی بی‌بی‌سی پیدا کنید و اطمینان حاصل کنید که در صفحات رسمی ما عضو هستید.

با ورود به کلیک صفحه اصلی بی‌بی‌سی فارسی در فیس‌بوک، در بخش "لایک‌ها" می‌توانید سایر صفحات اصلی برنامه‌های بی‌بی‌سی فارسی از قبیل کلیک پرگار، کلیک کلیک یا کلیک صفحه 2 را بیابید.

- کارکنان بی‌بی‌سی حتی در صفحه‌های اصلی خود در فیس‌بوک، از شما تقاضای دریافت هیچ اطلاعاتی از قبیل ایمیل، شماره تماس یا سایر اطلاعات شخصی نمی‌کنند. به این نکته توجه داشته باشید که اگر می‌خواهید تصاویر، ویدیوها یا شماره تماس خود را برای ما بفرستید، فقط از صفحه اصلی برنامه‌ها در فیس‌بوک مانند کلیک صفحه نوبت شما یا صفحه کلیک رسمی بی‌بی‌سی فارسی در فیس بوک با ما در تماس باشید.

- بی‌بی‌سی فارسی هر گونه آگهی استخدام یا دعوت به همکاری را فقط در کلیک وب‌سایت خود و روی صفحاتی منتشر می‌کند که روی آدرس bbc.co.uk قرار دارند و اطلاعات متقاضیان، صرفاً از این طریق گردآوری خواهد شد.

- ایمیل‌های رسمی بی‌بی‌سی، همگی به bbc.co.uk@ ختم می‌شوند. از این طریق، می‌توانید اطمینان بیابید که با ایمیل‌های اصلی‌ ما در تماس هستید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.