نتایج بررسی های دادگاه نمادین ایران تریبونال

به روز شده:  21:55 گرينويچ - جمعه 15 مارس 2013 - 25 اسفند 1391

مدیا پلیر

دادگاه نمادین ایران تریبونال نتایج بررسی های ۹ ماهه خود درباره اعدام زندانیان سیاسی ایران در دهه ۶۰ شمسی را اعلام کرده است.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

دادگاه نمادین ایران تریبونال نتایج بررسی های ۹ ماهه خود درباره اعدام زندانیان سیاسی ایران در دهه ۶۰ شمسی را اعلام کرده است. برگزار کنندگان این دادگاه در پی بررسی های خود حکومت ایران را به جنایت علیه بشریت متهم کرده اند. مرحله اول این دادگاه تابستان گذشته در لندن برگزار شد که در آن ۸۰ نفر از شاهدان و بستگان اعدام شدگان روایت شان را از روند اعدام زندانیان، بیان کردند. مرحله دوم این دادگاه هم در لاهه برگزار شد و شاهدان بیشتری در مقابل هیات منصفه حاضر شدند. امروز هم جزئیات رای نهایی این دادگاه نمادین در آخرین نشست آن در لندن اعلام می شود.

فریبا صحرایی پای صحبت خانواده یکی از خانواده های اعدامیان دهه شصت ایران نشسته.


ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.