گفتگو با آلن ایر درباره پیام نوروزی اوباما

به روز شده:  16:06 گرينويچ - پنج شنبه 21 مارس 2013 - 01 فروردین 1392

مدیا پلیر

گفتگو با آلن ایر، سخنگوی فارسی زبان وزارت خارجه آمریکا به بررسی پیام آقای اوباما و واکنشها به آن پرداختیم.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

رییس جمهوری آمریکا در پیامی مستقیم به رهبران ایران توصیه کرده که برای رسیدن به کام دل، درخت دوستی بنشانند، نه نهال دشمنی که رنج بسیار به بار آورده است. آقای اوباما نوروز را به مردم و رهبران ایران تبریک گفته ولی لحن این پیام با پیامهای سال گذشته و قبل از آن متفاوت است. از نظر آقای اوباما زمان آن رسیده که ایران گام هایی جدی برای حل مسئله هسته ای اش بردارد تا زمینه برداشتن فشارها فراهم شود. فشارهایی که برای مردم ایران هم مشکلات زیادی به بار آورده. ولی در این پیام بر خلاف پیامهای قبلی از انتقادهای تند و تیز آقای اوباما کمتر نشانی دیده می شود. در گفتگو با آلن ایر، سخنگوی فارسی زبان وزارت خارجه آمریکا به بررسی پیام آقای اوباما و واکنشها به آن پرداختیم.


ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.