آیت‌الله خامنه‌ای صفحه ویژه انتخابات راه‌اندازی کرد

صفحه ویژه انتخابات
Image caption وبسایت رهبر ایران، صفحه ویژه ای برای انتخابات ریاست جمهوری راه اندازی کرده است.

کمتر از دو ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری ایران، پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، صفحه ویژه‌ای برای انتخابات ریاست جمهوری راه اندازی کرده است.

دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله خامنه ای (KHAMENEI.IR) که مهمترین وبسایت رهبر ایران است و اخبار دیدارها و دیدگاههای او را منتشر می کند، نوشته است که در صفحه ویژه انتخابات "دیدگاههای" آقای خامنه ای پیرامون انتخابات را منتشر خواهد شد.

در این صفحه ویژه سخنان و دیدگاههای رهبر جمهوری اسلامی در "قالب‌های مختلفی مانند "مجموعه توصیه‌های انتخاباتی"، "کتابچه‌های گزیده بیانات موضوعی"، "پیامک" تا زمان انتخابات عرضه خواهد شد.

این صفحه حاوی کتابچه‌ای شانزده صفحه‌ای با عنوان "اصول رقابت سیاسی - کتابچه اول" است که گزیده هایی از سخنان آیت الله خامنه ای در مناسبت های مختلف را شامل می شود.

در متن گزارش انتشار این صفحه نیز تاکید شده است که "مجموعه توصیه های انتخاباتی رهبر انقلاب" تا زمان انتخابات به مروز منتشر خواهد شد.

در اولین بخش، توصیه های آیت الله خامنه ای به دو بخش "باید ها و نبایدها"ی انتخابات تقسیم شده است که مجموعه سخنان وی در باره انتخابات در سالهای اخیر است.

در این صفحه همچنین یک بخش "پیامک" وجود دارد که در آن هم سخنان آیت الله خامنه ای مربوط به انتخابات منتشر می شود.

آخرین پیامکی که روی صفحه دیده می شود شامل بخشی از سخنان آقای خامنه‌ای است که گفته "در درجه اول گسترش مشارکت مردم اهمیت دارد/همه سلیقه های سیاسی که دلشان برای کشور می‌سوزد باید در انتخابات شرکت کنند."

انتخابات ریاست جمهوری آینده در روز ۲۴ خرداد ماه آینده برگزار می شود ولی هنوز نامزدهای نهایی این انتخابات مشخص نشده اند.

تعدادی زیادی از اصولگرایان نامزدی خود را برای انتخابات اعلام کرده اند. این اولین بار بعد از انقلاب است که تعداد زیادی از مقامات دولتی و حکومتی فعلی و پیشین خود را نامزد انتخابات ریاست جمهوری کرده اند.

دفتر آیت الله خامنه ای در حالی صفحه ویژه انتخابات را راه اندازی کرده که هنوز تعداد زیادی از کسانی که آمادگی خود را برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرده اند، وبسایت ندارند و خبرهای این افراد و ائتلافها در خبرگزاری ها منتشر می شود.

مطالب مرتبط