احمدی‌نژاد: پیغام دادند که اگر رویت را زیاد کنی پدرت را درمی‌آوریم

Image caption محمود احمدی نژاد در جمع مردم هویزه در سفر به استان خوزستان

محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور ایران که به استان خوزستان در جنوب غربی ایران سفر کرده، در یک سخنرانی عمومی از افزایش فشارها بر خود همزمان با پایان دوره ریاست جمهوری‌اش خبر داده است.

آقای احمدی نژاد گفته: "پیغام دادند که اگر رویت را زیاد کنی، پدرت را درمی‌آوریم. ما تا پای جان در خدمت عدالت، انقلاب، مردم و راه ولایت و امامت هستیم... هزاران احمدی‌نژاد فدای یک قطره عدالت و یک موی سر مردم ایران."

او امروز دوشنبه دوم اردیبهشت ماه در جمع مردم هفتکل سخنرانی کرده است.

آقای احمدی نژاد در این سخنرانی گفته "برخی پیغام می فرستند که اگر برخی سخنان زده شود، برخورد خواهند کرد، شما در برابر اراده ملت ایران عددی به حساب نمی‌آیید این ملت در برابر بزرگترین مستکبران، ایستاده و بر دهان آنان زد شما که جای خود دارید و اگر هر گوشه‌ای از پرونده‌تان آشکار شود، جایی در بین ملت نخواهید داشت."

برخی رسانه های نزدیک به دولت آقای احمدی نژاد در ماه های اخیر از در اختیار داشتن اسناد تخلفات مالی و اقتصادی شماری از چهره های سیاسی و حکومتی ایران نزد مقام های دولتی خبر داده بودند.

محمود احمدی نژاد از ابتدای دوره ریاست جمهوری اش در سخنرانی های متعدد، افرادی را که مفسدان مالی و اقتصادی می خواند، تهدید به افشای هویت کرده است.

آقای احمدی نژاد زمستان سال گذشته خورشیدی هم در جریان استیضاح وزیر کار کابینه اش، با پخش صدای ضبط شده مکالمه فاضل لاریجانی (برادر علی و صادق لاریجانی روسای قوای مقننه و قضائیه) با سعید مرتضوی رئیس سازمان تامین اجتماعی، دست به افشاگری علیه برادران لاریجانی زد.

مطابق آنچه توسط آقای احمدی نژاد از این نوار بازگو شد، فاضل لاریجانی تلویحا به آقای مرتضوی گفته بود که اگر او را به عنوان مباشر خود تلقی کند، او می تواند با توجه به نفوذ و مناصب برادرانش مشکلاتی را که معمولا برای فعالیت های اقتصادی پیش می آید حل کند.

رئیس جمهور ایران با انتشار این نوار برادران لاریجانی را به سوء استفاده از قدرت در فعالیت‌های اقتصادی متهم کرد و پس از رد و بدل کردن حملاتی لفظی با علی لاریجانی که ریاست جلسه علنی را بر عهده داشت، صحن مجلس را ترک کرد.

آقای احمدی نژاد امروز در شهر هفتکل بدون اشاره به شخص خاصی گفته "ما در ابتدای راه هستیم... هرجا دیدید وارد شدیم تا کاری بکنیم و جیغ‌ها بالا رفت، بدانید که دارد حق و عدالتی احیا می‌شود... این ملت چندین هزار سال تاریخ دارد و حوادث زیادی را از سر گذرانده است و دشمنان این ملت آمده‌اند و رفته‌اند و به زباله‌دانی پیوسته‌اند و این ملت مانده است ما به وجود ملت ایران افتخار می‌کنیم."

او به وجود انتقادها به سفرهای استانی دولت در هفته های منتهی به انتخابات ریاست جمهوری هم اشاره کرده و گفته "می‌گویند که چرا آخر کار سفر می‌روی؟ آیا آخر کار و یا اول کار با هم فرقی دارد؟ ما باید در راستای خدمت به مردم، عدالت و آبادانی حرکت کنیم و تلاش کنیم."

عمر دولت آقای احمدی نژاد پس از دو دوره چهار ساله ریاست جمهوری اواسط تابستان امسال به پایان می رسد.

یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران قرار است ۲۴ خرداد (۱۴ ژوئن) برگزار و طی آن جانشین آقای احمدی نژاد انتخاب شود.

این نخستین انتخابات ریاست جمهوری پس از اعتراضات فراگیر به نتایج انتخابات سال ۱۳۸۸ است که طی آن آقای احمدی نژاد پیروز رقابت های انتخاباتی معرفی شد.

میرحسین موسوی و مهدی کروبی دو نامزد انتخابات سال ۸۸ و رهبران مخالف دولت، بیش از دو سال است که در حبس خانگی قرار گرفته اند.

مطالب مرتبط