میرحسین موسوی 'آنژیوگرافی شده است'

میرحسین موسوی حق نشر عکس kaleme
Image caption به گفته دختران آقای موسوی در هنگام انتقال او به بیمارستان و انجام معاینات، تنها یکی از اقوام خانواده که به عنوان "پزشک امین" آقای موسوی معرفی شده است، برای مدتی حضور داشته است

زهرا و نرگس موسوی همزمان با انتشار خبر بستری شدن میرحسین موسوی در بیمارستان قلب تهران می‌گویند با وجود هشدار پزشکان در ماه‌های اخیر، روند رسیدگی به ناراحتی قلبی پدرشان "ناقص و نیمه تمام" بوده است.

زهرا موسوی که روز سه شنبه (نهم اردیبهشت) با وبسایت کلمه گفتگو کرده است، می‌گوید: "از روز جمعه حال پدر به هم می‌خورده و از روز شنبه خیلی بدتر می‌شود. روز یکشنبه پزشک توصیه به پیگیری جدی می‌کند اما باز تعلل می‌کنند. در نهایت امروز (سه‌شنبه) ایشان را بدون حضور ما و حتی بدون خبر دادن به ما به بیمارستان برده‌اند."

وی همچنین در مورد جزئیات معالجه میرحسین موسوی پس از انتقال به بیمارستان قلب تهران به وبسایت کلمه گفته است: "در بیمارستان تست ورزش از ایشان گرفته‌اند، که تست‌شان جواب نداده و نتوانسته‌اند تحمل کنند. دکترها هم تشخیص داده‌اند که باید آنژیوگرافی شوند. در نهایت ایشان را بدون حضور خانواده‌اش آنژیوگرافی کرده‌اند."

آقای موسوی به همراه همسرش زهرا رهنورد با ادامه اعتراضات خیابانی به نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸، از بهمن‌ماه سال ۱۳۸۹ در حصر خانگی به سر می‌برند.

مهدی کروبی، دیگر کاندیدای معترض و همسرش فاطمه کروبی هم از همان زمان در حصر قرار گرفتند اما خانم کروبی چندی بعد از حصر خارج شد.

سایت خبری کلمه که به آقای موسوی نزدیک است، ساعاتی پیش نوشته بود: "میرحسین موسوی چندین ماه است که نیاز به عمل آنژیو قلب دارد و همچنین در ماه‌های اخیر دچار نوسان فشار خون شده و از ناحیه کلیه نیز با مشکلاتی رو به رو شده است."

در همین حال بر اساس گزارش سایت کلمه، آقای موسوی در تماس تلفنی کوتاهی از بیمارستان با دخترانش صحبت کرده است.

به گفته دختران آقای موسوی در هنگام انتقال او به بیمارستان و انجام معاینات، تنها یکی از اقوام خانواده که به عنوان "پزشک امین" آقای موسوی معرفی شده است، برای مدتی حضور داشته است.

مطالب مرتبط