دختر میرحسین موسوی: پدرم از درمان و مراقبت پزشکی محروم است

حق نشر عکس Kalameh
Image caption آقای موسوی به همراه همسرش زهرا رهنورد از بهمن‌ماه سال ۱۳۸۹ در حصر خانگی به سر می‌برد

در پی انتقال میرحسین موسوی از بیمارستان به حبس خانگی، دخترانش نسبت به وضعیت پدرشان و عدم رسیدگی پزشکی ابراز نگرانی کردند.

به گزارش کلمه، پس از عمل آنژیو، "پزشکان به دلیل وضعیت قلبی میر حسین موسوی، موفق به اقدامات پزشکی بعدی از قبیل فنر گذاری نشدند و او به زندان خانگی منتقل شده است."

زهرا موسوی، دختر میرحسین موسوی با ابراز نگرانی از وضعیت پدرش در صفحه فیسبوک خود نوشت: "تمام برنامه بیمارستان و... با همه تاخیر غیر قابل قبول ،تشخیصی بود نه درمانی برای درمان مشکلاتی جدی و حال بابا بد خیلی بد ... خطر ها همه به قوت و شدت باقی است و ما بینهایت نگرانیم و دستمان به مدد ظالمین و یا بی‌توجه ها کوتاه ... و پدر و مادر هم از درمان و مراقبت پزشکی، محروم ما میخواهیم عجله نکنیم ولی به گرفتگی قلب و استرس‌ها نمی توانیم بگیم عجله نکنن."

میرحسین موسوی که از روز جمعه با مشکلات قلبی و گوارشی مواجه شده بود، روز شنبه حالش به وخامت گرایید و در نهایت روز سه شنبه به بیمارستان منتقل شد و بدون حضور فرزندانش تحت عمل آنژیوگرافی قرار گرفت.

آقای موسوی به همراه همسرش زهرا رهنورد با ادامه اعتراضات خیابانی به نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸، از بهمن‌ماه سال ۱۳۸۹ در حصر خانگی به سر می‌برند.

مهدی کروبی، دیگر کاندیدای معترض و همسرش فاطمه کروبی هم از همان زمان در حصر قرار گرفتند اما خانم کروبی چندی بعد از حصر خارج شد.

مطالب مرتبط