دختران میرحسین موسوی: روند درمان پدرمان آغاز شده است

حق نشر عکس Kalameh
Image caption آقای موسوی به همراه همسرش زهرا رهنورد از بهمن ۱۳۸۹ در حصر خانگی به سر می برد

دختران میرحسین موسوی اعلام کرده اند که در ملاقات با پدر و مادر خود مطلع شده اند که روند درمان پدرشان "پس از مدتی تاخیر آغاز شده است."

حدود سه هفته پیش میرحسین موسوی به دلیل مشکل قلبی به بیمارستان منتقل شد و به گفته نزدیکانش، در بیمارستان آنژیوگرافی شد و کمی بعد به حبس خانگی بازگردانده شد.

خانواده آقای موسوی با ابراز نگرانی نسبت به وضعیت او گفته بودند که درمان او "ناقص بوده است".

پزشک معالج میرحسین در گفتگو با کلمه گفته بود که "ماموران امنیتی تصمیم گرفته اند با خرید و انتقال تجهیزات پزشکی وی را در زندان خانگی درمان کنند."

اما امروز پنج شنبه (۲۵ اردیبهشت) وبسایت کلمه نزدیک به میرحسین موسوی به نقل از دختران آقای موسوی گزارش داده که نیروهای امنیتی اجازه داده اند روند درمان وی آغاز شود.

دختران آقای موسوی از "همدلی مردم و شهروندان" و "درخواست های گسترده مردمی برای تسریع در درمان مهندس موسوی تشکر" کرده اند.

دختران آقای موسوی که روز گذشته به دیدار پدر و مادرشان رفته اند گفته اند که بعد از ملاقات "مطلع شدیم روند درمانی ایشان شروع شده است. این خبر برای ما باعث آرامش است. از آنجا که در این روزهای سخت پرالتهاب، همراهی شما موجب پیشبرد امور شد، از همه شما دوستان و یاران همدل ممنونیم و امیدواریم بهبود در روند حصر پدر و مادر و آقای کروبی و بقیه زندانیان حاصل گردد."

آقای موسوی و همسرش زهرا رهنورد با ادامه اعتراضات خیابانی به نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸، از بهمن‌ماه سال ۱۳۸۹ در حصر خانگی به سر می‌برند.

مهدی کروبی، دیگر کاندیدای معترض و همسرش فاطمه کروبی هم از همان زمان در حصر قرار گرفتند اما خانم کروبی چندی بعد از حصر خارج شد.

مطالب مرتبط