پخش این فایل در دستگاه شما پشتیبانی نمی شود.

رادیوی فارسی بی‌بی‌سی تصویری شد

چشم انداز بامدادی رادیوی فارسی بی‌بی‌سی، بامداد پنجشنبه چهارم تیرماه و در آستانه سالگرد هفتاد و پنج سالگی‌ فعالیتش تصویری شد.

اولین برنامه را از اینجا تماشا کنید.

از این پس شنوندگان رادیو بی بی سی می‌توانند بیننده آن هم باشند و مجریان و گزارشگران را در حین اجرای برنامه، به طور زنده از تلویزیون ببینند.

برنامه رادیویی/تصویری چشم‌انداز بامدادی بی‌بی‌سی، همزمان با پوشش خبرهای مهم سیاسی و اقتصادی ایران و جهان، در گفتگوی زنده و تصویری با تحلیلگران مختلف، به خبرها و موضوعات فرهنگی، هنری، اجتماعی و ورزشی نیز می پردازد. همچنین هر روز روزنامه ‏های صبح ایران را نیز در این برنامه مرور می‌کنیم.

چشم انداز بامدادی را می‌توانید هر روز از ساعت ۷ تا ۸ بامداد به وقت تهران به صورت تصویری از تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی تماشا کنید. همه دو ساعت برنامه ی بامدادی، از ساعت 7 تا 9 صبح به وقت تهران به صورت رادیویی، روی فرکانس ماهواره‌ای تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی، از طریق موج متوسط رادیویی ۱۴۱۳ کیلوهرتز و امواج کوتاه ۱۱۸۹۵،۱۳۸۲۵، ۱۷۷۹۰، ۹۴۲۵، ۹۷۸۰، و ۷۳۲۵کیلوهرتز پخش می شود.

این برنامه به صورت ۲۴ ساعته بر روی سایت فارسی بی بی سی نیز در اینجا قابل دیدن و از طریق این لینک قابل شنیدن خواهد بود.

همچنین پادکست این برنامه را می‌توانید هر بامداد از اینجا دانلود کنید و یا آن را به همراه سایر بخش‌های برنامه، از ساوند کلاود بی بی سی فارسی بشنوید.