با استعفای صادق خرازی از ریاست حزب ندای ایرانیان مخالفت شد

حق نشر عکس MEHR

به گزارش خبرگزاری‌های ایرانی، اعضای شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با استعفای صادق خرازی از ریاست شورای مرکزی این حزب مخالفت کرده‌اند.

پژمان گرامی، از چهره‌های حزب ندای ایرانیان گفته است اعضای شورای مرکزی این حزب در جلسه‌ای ضمن انتقاد از "بی اخلاقی‌های انجام شده طی هفته‌های گذشته"، با استعفای صادق خرازی مخالفت کرده‌اند.

آقای خرازی در نامه خود خطاب به اعضای شورای مرکزی این حزب نوشته بود که به خاطر "هجمه‌ها، بداخلاقی‌ها و بدرفتاری‌ها" استعفا می‌دهد.

او چند روز پیش از استعفایش در مصاحبه‌ای گفته بود: "کسانی را یادم هست که در دورانی که سفیر بودم با خارجی‌ها مذاکره می‌کردند و به دشمن گرا می‌دادند، من آنها را به عنوان اصلاح‌طلب قبول ندارم، لیستشان را هم دارم و اگر قرار باشد، روزی به مردم ارائه خواهم داد."

این اظهارنظر آقای خرازی با انتقاد شماری از چهره‌های برجسته اصلاح‌طلب همراه شد. از جمله احمد پورنجاتی به کنایه گفت مشکل صادق خرازی این است که می‌خواهد در میان نامزدهای انتخابات "سرلیست" باشد.

عبدالله رمضان‌زاده، نیز در فیسبوک خود نوشت: "به نظر شما لیست دیپلمات‌های قاچاقچی نسخ خطی کتاب‌های قدیمی در جیب کیست؟" که این نوشته به طور وسیعی به اتهام آقای رمضان‌زاده علیه آقای خرازی تعبیر شد.

پیش از این هم برخی از اصلاح‌طلبان آقای خرازی را به عنوان "اصلاح‌طلب بدلی" معرفی کرده‌اند که او این مساله را رد کرده است.

مطالب مرتبط