عکس‌خبر؛ روح‌الله حسینیان در بیمارستان بستری شد

حق نشر عکس RASAEE.IR

حمید رسایی، نماینده مجلس ایران با انتشار عکسی در اینستاگرام خود از بستری شدن همکارش روح‌الله حسینیان در بیمارستان خبر داده است.

آقای رسایی در متنی که به همراه این عکس منتشر کرده، نوشته است که آقای حسینیان بعد از جلسه روز یکشنبه ۱۹ مهر "به دلیل عارضه قلبی و فشار سنگین" بستری شده است.

به نوشته آقای رسایی "در جلسه روز گذشته فشار سنگینی روی نمایندگان باغیرت مجلس از جمله حسینیان بود. وضع دوستان دیگر مثل زارعی و زاکانی و... هم همین‌طور بود. اما بعد از رفتار غیراخلاقی و نمایشی آقای صالحی و بیان یک مزاح دو نفره خصوصی از پشت تریبون عمومی، حسینیان خیلی متاثر شد و گفت فکر نمی‌کردم آقای صالحی این طور باشد."

خبرگزاری ایرنا گزارش داده است که علی‌اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، امروز دوشنبه ۲۰ مهر به عیادت آقای حسینیان رفته و برای او آرزوی سلامتی کرده است.

حق نشر عکس AP

روز یکشنبه در جریان بررسی طرح اجرای توافق هسته‌ای در مجلس آقای صالحی گفت که به مرگ تهدید شده است. نمایندگان گفتند که این تهدید از سوی آقای حسینیان صورت گرفته است.

به گفته مجید انصاری، معاون پارلمانی رییس جمهور ایران، محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه و علی‌اکبر صالحی تهدید شده بودند که "شما را اعدام می کنیم و در رآکتور اراک دفن می کنیم و رویتان سیمان می ریزیم".