http://www.bbcpersian.com

شورای نگهبان اسامی 157 تن از منتخبان را اعلام کرد

سايت اينترنتی شورای نگهبان، اسامی ۱57 نفر از منتخبان هفتمين دوره‌ی مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.

اسامی انتخاب شدگان از اين قرار است:

1. سراب - امير صنعتی مهربانی

2. بستان آباد - طاهر آقا برزگر

3.شهرکرد- مرتضی تمدن

4. اردل و فارسان وکيار- سيد قباد مرتضوی

5. لردگان - خليل طهماسبی

۶. دشتستان - دکتر سيد عبد المجيد شجاع

۷. اقليد - احمد نيک فر

۸ گچساران - محمد علی نبی زاده

۹. آباده و بوانات - محمود محمدی

۱۰. کازرون - محمد صادقی

۱۱. فسا - محمد حسين دوگانی

۱۲. لارستان - يوسف محبی

۱۳. لامرد - محمد علی حياتی

14. اهر و هريس - ولی اله دينی

۱۵. هشترود و چارايماق - غفار اسماعيلی

۱۶. کليبر- ارسلان فتحی پور

۱7. بناب - رسول صديقی بنابی

۱۸. بهشهر و نکا - محمد حسن جمشيدی اردشيری

۱۹. اسفراين - سيد رضا نوروززاده

۲۰. بجنورد و جاجرم - موسی الرضا ثروتی

۲۱. بجنورد و جاجرم - اسماعيل گرامی مقدم

۲۲. بيرجند - سيد عليرضا عبادی

23. تربت جام و تايباد - احمد خاص احمدی

۲۴.تربت حيدريه - محمد حسين توسلی زاده

25. چناران و طرقبه - محمد دهقانی نقندر

۲۶.خواف و رشتخوار- محمد رضا سجاديان

۲۷. درگز- حسن رزميان مقدم

۲۸.شيروان- حسين آفريده

۲۹.فردوس و طبس - محمد رضا حسن خانی

۳۰. فريمان و سرخس-سيد حسين حسينی

۳۱. قائنات- موسی قربانی

32. کاشمر و بردسکن - احمد بلوکيان

۳۳. گناباد - محمود مدنی بجستانی

۳۴. نهبندان و سربيشه- سيد محمد صادق نيرومند

۳۵. نيشابور-حسين سبحانی نيا

۳۶.نيشابور-غلامحسين مظفری

۳۷.اردستان - سيد مصطفی طباطبايی نژاد

۳۸.خمينی شهر- سيد محمود ابطحی

۳۹. سميرم- علی افشاری

۴۰. شهرضا - عوض حيدر پور

۴۱. فريدن و فريدونشهر- بهمن محمدی

۴۲.فلاورجان- حبيب اله اسماعيل زاده

۴۳. کاشان - اصغر گرانمايه

۴۴. گلپايگان- منصور ياوری

۴۵. لنجان - محسن کوهکن

۴۶. مبارکه - سيد جعفر سادات موسوی

۴۷. نائين- حسين حسنی

۴۸. نجف آباد - حميد سعادت

۴۹. نطنز - علی باغبانيان

۵۰. تنکابن- جعفر قلی راهب

۵۱

آمل

عزت اله يوسفيان ملا

۵۲

بابلسر

حجت اله روحی

۵۳

نور و محمود آباد

احمد ناطق نوری

۵۴

نوشهر و چالوس

انوشيروان محسنی

۵۵

فومن و شفت

ناصر عاشوری

۵۶

ملاير

بيژن شهبازخانی

۵۷

ملاير

حسن زمانی

۵۸

رزن

محمد مهدی مفتح

۵۹

اسد آباد

محمد باقر بهرامی

۶۰

بافت

احمد پيش بين

۶۱

جيرفت

علی زادسر

۶۲

رفسنجان

حميد بهرامی احمدی

۶۳

زرند

حسين اميری خانمکانی

۶۴

سيرجان

سيد احمد حسينی

۶۵

شهربابک

سيد مصطفی هاشمی ريه

۶۶

کهنوج

مختار وزيری

۶۷

کرمان و راور

محمد رضا باهنر

۶۸

بابل

حسين علی قاسم زاده

۶۹

بابل

علی اکبر ناصری زاده

۷۰

نی ريز و استهبان

مسعود امينی

۷۱

ماکو و چالدران

سليمان جعفر زاده

۷۲

سلماس

علی اکبر آقايی مغانجوقی

۷۳

پيرانشهر و سردشت

محمد کريميان

۷۴

نقده و اشنويه

رسول پور زمان

۷۵

مهاباد

جعفر آئين پرست

۷۶

چابهار

عبدالغفور ايران نژاد

۷۷

زابل

سيد صادق حسينی طباطبايی

۷۸

زابل

ابوالقاسم مختاری

۷۹

ابهر و خرمدره

احمد مهدوی

۸۰

تويسرکان

مرتضی فضلعلی

۸۱

ماهنشان و ايجرود

رضا عبدالهی

۸۲

جهرم

سيد جمال الدين ارجمندی

۸۳

مياندوآب، شاهين و دژ و تکاب

جهانبخش محبی نيا

۸۴

مياندوآب، شاهين و دژ و تکاب

اسد اله تابع

۸۵

بوکان

انور حبيب زاده بوکانی

۸۶

دهلران و دره شهر

عادل آذر

۸۷

رامهرمز

سيد ناصر موسوی

۸۸

خوی

هاشم حجازی فر

۸۹

انديمشک

فريدون حسنوند

۹۰

شوش

جاسم ساعدی

۹۱

ايذه

سيد هادی طباطبايی

۹۲

خرمشهر

مصطفی مطور زاده

۹۳

دزفول

سيد احمد آوائی

۹۴

شادگان

مجيد ناصری

۹۵

شوشتر

دکتر محمد علی شيخ

۹۶

ماهشهر

کمال دانشيار

۹۷

بهبهان

شجاعپوريان

۹۸

مسجد سليمان

دکتر اميدوار رضايی

۹۹

آستارا

شاپور مرحبا

۱۰۰

لاهيجان

ايرج نديمی

۱۰۱

بندر انزلی

هادی حق شناس

۱۰۲

رودسر

اسد اله عباسی

۱۰۳

رودبار

عطااله حکيمی

۱۰۴

صومعه سرا

سيد کاظم دلخوش

۱۰۵

فيروز آباد

سيد يونس موسوی

۱۰۶

ممسنی

مسعود احمدی

۱۰۷

سپيدان

محمد هادی زارع معيدی

۱۰۸

تاکستان

رجب رحمانی

۱۰۹

سبزوار

حسن سيد آبادی

۱۱۰

ميانه

سيد حسين هاشمی

۱۱۱

ميانه

سيد بهلول حسينی

۱۱۲

سروستان

زين العابدين طهماسبی

۱۱۳

زاهدان

دکتر حسينعلی شهرياری

۱۱۴

زاهدان

پيمان فروزش

۱۱۵

زنجان

سيد جلال حسينی

۱۱۶

زنجان

رفعت بيات

۱۱۷

خدابنده

محمد سلطانی

۱۱۸

شهريار

ابوالفضل کلهر

۱۱۹

سمنان

هادی دوست محمدی

۱۲۰

شاهرود

کاظم جلالی

۱۲۱

دامغان

حسن سبحانی

۱۲۲

گرمسار

احمد رهبری

۱۲۳

مشگين شهر

ولی ملکی

۱۲۴

سراوان

هدايت اله مير مرادزهی

۱۲۵

سنندج و ديواندره

هوشنگ حميدی

۱۲۶

بيجار

محمد علی مقنيان

۱۲۷

سقز و بانه

فخرالدين حيدری

۱۲۸

مريوان

محمد علی کريمی

۱۲۹

کرمان

غلامرضا کرمی

۱۳۰

اسلام آباد غرب

حشمت اله فلاحت پيشه

۱۳۱

پاوه و جوانرود

مصطفی محمدی

۱۳۲

مينودشت و کلاله

بايرام گلدی برمک

۱۳۳

آستانه اشرفيه

کيانوش صادقی دقيقی

۱۳۴

پلدختر

سيد محمد مهدی شاهرخی

۱۳۵

دلفان و سلسله

محمود رضا حسنوند

۱۳۶

درود و ازنا

حسين پاپی

۱۳۷

تفرش و آشتيان

علی دانش منفرد

۱۳۸

خمين

بهرام حبيبی

۱۳۹

ساوه

حسين اسلامی

۱۴۰

بهار و کبودر آهنگ

رضا طلائی نيک

۱۴۱

اردکان

محمد رضا تابش

۱۴۲

تفت و ميبد

سيد جلال يحيی زاده

۱۴۳

نهاوند

محمد تقی کاويانی

۱۴۴

بوئين زهرا

قدرت اله عليخانی

۱۴۵

بوشهر و گناوه و ديلم شکراله عطار زاده

۱۴۶

دشتی و تنگستان

سيد محمد مهدی پور فاطمی

۱۴۷

شازند قاسم عزيزی

۱۴۸

بروجن

غلامرضا ميرزائی

۱۴۹

فيروزکوه و دماوند

سيد احمد رسولی نژاد

۱۵۰

بروجرد

سيد محسن يحيوی

۱۵۱

بروجرد

علاء الدين بروجردی

۱۵۲

يزد و صدوق سيد عباس پاکنژاد

۱۵۳

ساوجبلاغ

محمد حسين نزاد فلاح

۱۵۴

اراک

عباس رجائی

۱۵۵

پاکدشت محمد قمی

۱۵۶

ورامين

حسين نوش آبادی

۱۵۷

رشت

سيد مجتبی مؤدب پور