به روز شده:  11:12 گرينويچ - جمعه 01 آوريل 2011 - 12 فروردین 1390

آموزش زبان انگلیسی: قسمت اول - کمدن

مدیا پلیر

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش با "ریل پلیر" یا "ویندوز میدیا پلیر"

در نخستین برنامه از این مجموعه ده قسمتی، اشلی و استیون به دنبال یک هدیه خوب برای سالروز تولد مادرشان هستند. آنها برای خرید هدیه به بازار "کمدن" در لندن می روند.

نظر هر دو آنها در مورد هدیه ای که مادرشان ممکن است دوست داشته باشد، بسیار مشابه است، ولی اشلی خیلی زود حواسش از کار اصلی یعنی خرید هدیه، پرت می شود.

محله کمدن به عنوان زادگاه موسیقی "پانک" شناخته می شود. کارمن، گزارشگر مجموعه، نگاهی می اندازد به ریشه های پانک، تاثیرش بر مد لباس در بریتانیا، و روند تغییرات این پدیده در قرن بیست و یکم.

نکات آموزشی این فیلم شامل عباراتی است که هنگام خرید کردن به درد می خورد.

همچنین با توجه به بحران اقتصادی اخیر در جهان و در نظر گرفتن این که بسیاری از خریداران این روزها پول کمتری خرج می کنند، کارشناس ما در ویدیوی "کلیک Seat on the Street" به پرسشی های سخت درباره بحران اقتصادی پاسخ می دهد.

ویدیوی بخش های مختلف برنامه به جز "کلیک Seat on the Street" در کلیک وبسایت شورای فرهنگی بریتانیا موجود است. برای دیدن این ویدیو و متن آن، کلیک اینجا را کلیک کنید.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در مورد این برنامه به آدرس wots@bbc.co.uk ایمیل کنید.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.