آموزش زبان انگلیسی: قسمت دوم - اسنودن

به روز شده:  18:26 گرينويچ - 10 آوريل 2011 - 21 فروردین 1390

مدیا پلیر

این هفته استیون و اشلی تصمیم می‌گیرند تا از لندن خارج شده و آخر هفته را در ولز بگذرانند. هر دو آنها طبیعت را دوست دارند اما در مورد فعالیت‌هایی که در آنجا باید انجام دهند نظرات بسیار متفاوتی دارند

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش با "ریل پلیر" یا "ویندوز میدیا پلیر"

این هفته استیون و اشلی تصمیم می‌گیرند تا از لندن خارج شده و آخر هفته را در ولز بگذرانند. هر دو آنها طبیعت را دوست دارند اما در مورد فعالیت‌هایی که در آنجا باید انجام دهند نظرات بسیار متفاوتی دارند. خوشبختانه هر دوشان کاری را انتخاب می کنند که قرار است از آن لذت ببرند.

کارمن، گزارشگر برنامه، می‌خواهد بداند که چرا مردم در ورزش‌های افراطی شرکت می‌کنند. آیا این کار تفریح محسوب می شود یا فقط ترس و وحشت ایجاد می کند؟ او با قایق سواری در رودخانه خروشان یکی از این ورزش ها را امتحان می‌کند.

راب، متخصص زبان انگلیسی، تعدادی از اصطلاحات مهم و نکات آموزشی را ارائه می‌کند. و گزارشگر خبری ما به سوالات دشوار مربوط به استفاده غیرقانونی از مواد نیروزا در ورزش پاسخ می‌دهد.

ویدیوی بخش های مختلف برنامه به جز "کلیک Seat on the Street" در کلیک وبسایت شورای فرهنگی بریتانیا موجود است. برای دیدن این ویدیو و متن آن، کلیک اینجا را کلیک کنید.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در مورد این برنامه به آدرس wots@bbc.co.uk ایمیل کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.