آموزش زبان انگلیسی: قسمت چهارم - آکسفورد

به روز شده:  17:52 گرينويچ - 24 آوريل 2011 - 04 اردیبهشت 1390

مدیا پلیر

این هفته اشلی در شهر تاریخی و دانشگاهی آکسفورد امتحان دارد و استیون او را تشویق می کند که بین راه به او درس رانندگی بدهد

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش با "ریل پلیر" یا "ویندوز میدیا پلیر"

این هفته اشلی در شهر تاریخی و دانشگاهی آکسفورد امتحان دارد و استیون او را تشویق می کند که بین راه به او درس رانندگی بدهد. وقتی که اشلی در حال امتحان دادن است، استیون فرصت پیدا می کند که در شهر گردش کند و برای اشلی پذیرایی ویژه ای را تدارک ببیند.

در حالی که تعداد فزاینده ای دانشجوی خارجی برای تحصیل به بریتانیا می آیند، نیک که خبرنگار است برای تهیه گزارشی از زندگی دانشجویان با آنها صحبت می کند و در باره چگونگی زندگی و تحصیل از آنها سئوال می کند.

راب که متخصص زبان انگلیسی است می گوید که چگونه می توان یک گروه از لغت های وابسته به هم را به یاد آورد. و در حالی که فنآوری شیوه یادگیری ما را تغییر می دهد، کارشناس ما در زمینه Seat on the Street به سئوال هائی در باره آینده آموزش پاسخ می دهد.

ویدیوی بخش های مختلف برنامه به جز "کلیک Seat on the Street" در کلیک وبسایت شورای فرهنگی بریتانیا موجود است. برای دیدن این ویدیو و متن آن، کلیک اینجا را کلیک کنید.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در مورد این برنامه به آدرس wots@bbc.co.uk ایمیل کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.