آموزش زبان انگلیسی: قسمت هفتم - شب‌زنده‌داری

به روز شده:  19:22 گرينويچ - 15 مه 2011 - 25 اردیبهشت 1390

مدیا پلیر

این هفته استیون و اشلی به دنبال یافتن یک شب زنده داری عالی هستند. آنها شبشان را با نوشیدن در یک بار سنتی بریتانیائی یا "پاب" آغاز می کنند.

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش با "ریل پلیر" یا "ویندوز میدیا پلیر"

این هفته استیون و اشلی به دنبال یافتن یک شب زنده داری عالی هستند. آنها شبشان را با نوشیدن در یک بار سنتی بریتانیائی یا "پاب" آغاز می کنند. هرکدام فکری برای خوشگذرانی دارند اما شبشان را با یک سرگرمی جالب به پایان می برند.

کارمن که خبرنگار است نگاهی دارد به جایگاه "پاب" در فرهنگ بریتانیا اما این سئوال را هم مطرح می کند که چه اقدامی برای جلوگیری از افزایش می گساری در میان جوانان صورت گرفته.

راب که متخصص زبان انگلیسی است لغت های و فرازهائی را که به خارجی ها در پاب کمک می کند پیشنهاد می کند و کارشناس ما در زمینه Seat on the Street به سئوال های مشکلی در باره مشکل دانلود کردن غیرقانونی موسیقی از اینترنت و چگونگی کنار آمدن صنعت موسیقی با این مشکل پاسخ می دهد.

ویدیوی بخش های مختلف برنامه به جز "کلیک Seat on the Street" در کلیک وبسایت شورای فرهنگی بریتانیا موجود است. برای دیدن این ویدیو و متن آن، کلیک اینجا را کلیک کنید.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در مورد این برنامه به آدرس wots@bbc.co.uk ایمیل کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.